15- ti denní poznávací zájezd Rio de Janeiro, ostrov Ilha Grande a historické městečka Brazílie v ceně již od 67.990,-Kč

Poznávací zájezd Rio de Janeiro, ostrov Ilha Grande a historické městečka Brazílie v ceně již od 67.990,-Kč

Česky mluvící průvodci v Brazílii pro Vás připravili několik zajímavých zájezdů, naše zájezdy již obsahují veškeré vstupné na atrakce, které jsou v zájezdu uvedeny a veškeré transfery, které jsou v zájezdu uvedeny, tedy klient si de facto bude platit jen jídlo a pití při svém pobytu  (snídaně jsou již také zahrnuty v ceně) 

15-ti denní poznávací zájezd s českým průvodcem po celou dobu zájezdu

minimální počet osob : od 4 osob !!!


 

Nabízené termíny pro rok 2019 :     3.4.2019 – 17.4.2019  a  26.9.2019 – 10.10.2019

Chtěli by jste v jiném termínu ? je Vás 6 osob ? pokud ANO domluvte se s námi na Vám vyhovující termín !!!

Nabízený zájezd zahrnuje následující:

1) ubytování ve *** hotelích nebo pousadách se snídaní a internetem po celou dobu pobytu.

2) veškeré transfery ( klimatizovaným autem, minibusem, lodí, trajektem)

3) veškeré vstupné ( Ježíš,Cukrová Homole, musea, vyhlídky, atd.)

4) česky mluvící průvodce po celou dobu pobytu

5) letenka Praha – Rio de Janeiro – Praha , nebo Vídeň – Rio de Janeiro – Videň

Program zájezdu:

1. den odlet z České Republiky (Prahy)

2. den přílet do destinace Rio de Janeiro, kde Vás bude čekat česky mluvící průvodce. Následný transfer do hotelu ve čtvrti Copacabana, po ubytování procházka po slavné pláži Copacabana a výstup na vyhlídku „Forte Duque de Caxias“, po té přejdeme 10 minutovou procházkou na rozhraní favely Babilonia a Chapeu Mangueira, kde se nachází česko-brazilsko-slovenská mozaika o rozloze větší než 150m2. Kousek od mozaiky posedíme v Bar do David (1.místo v celonárodní brazilské soutěži kuchyně zvané BOTECO) a ochutnáme místní speciality. Po občerstvení se vydáme zpět na hotel.

Babilonia Dugue de Caixas

3. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní výlet zahrnující, pláž Copacabana, pláž Ipanema, Avenida Niemeyer, prohlídka největší favely v Rio de Janeiro jménem Rocinha, několik vyhlídek v národním parku „National Tijuca“ jako je „Vista Chinesa“ či „Mesa do Imperador“, vodopád „Cascatinha Taunay“ v parku Floresta da Tijuca přezdívaného parkem jednodolarového muže. pohled na stadion Maracana, Ježíš na hoře Corcovado, Mirante dona Marta, bohémska čvrť Santa Teresa, Lapa, schody Jorge Selarona, čtvrť Urca a případně noční cukrovou Homoli. Po skončení tour volný večer, nebo možnost společné večeře na Copacabana.

Celodenni tour

4. den po snídani od 9:30 Vás čeká nejkrásnější pláž v Rio de Janeiro jménem Prainha. Za pláží je park, ze kterého se dá 20 minutovou procházkou dojít na vyhlídku. Pokud budete mít štěstí, lze vidět tukany či lenochody. Vedle pláže Prainha je oficiální nudistická pláž a odvážlivci ji mohou navštívit.

Po cestě na Prainha se můžeme podívat na největší olympijské centrum v Barra da Tijuca. Po náročném dni na plážích volný program na Copacabana nebo možnost společné večeře.

Prainha

5. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní tour v centru Ria de Janeira zahrnující návštěvu novodobé katedrály, muzea umění, muzea zítřka, paláce Tiradentes, některých kostelů a věhlasné koloniiální kavárny Colombo. Historickou tramvajkou po akvaduktu Lapa vyjedeme do bohémské čtvrti Santa Teresa, kde poobědváme a projdeme parkem das Ruinas, kde je další z mnoha úžasných vyhlídek na město. Návrat na hotel a po té volný večerní program s možností společné večere.

centrum celodenni tour

6. den po snídani v 9:30 odjezd směr tropický ráj ostrov Ilha Grande. Po ubytování na Ilha Grande v městečku Abrao, se vydáme na pláž jménem Praia Preta, prohlédneme si starý Lazaret a akvadukt. Malou procházkou cca 1h:30m deštným pralesem se osvěžíme na praia da Feiticeira a zpět doplujeme lodním taxi. Následuje volný večer s možností společné večeře a procházka spojená s případnými nákupy suvenýru v hlavním městečku ostrova.

Ilha Grande 102

7. den po snídani v 9:30 odjezd na celodenní výlet lodí, kde nás čeká rybaření a to co si ulovíme to také ogrilujeme a sníme na našem škuneru. Připlujeme na 13tou nejkrásnější pláž světa jménem LOPEZ MENDES, podíváme se do vězení, které jestě koncem 80tých let 20tého století fungovalo. Po skončení výletu volný večer s možností společné večeře.

Ilha Grande Escuna tour

8. den po snídani v 9:30 Vás čeká 6-ti hodinový výšlap (3,5hodiny tam a 2,5hodiny zpět) na horu Pico do Papagaio 980m nad mořem s úžasnou vyhlídkou na celý 192km2 velký ostrov. ( pro ty co to nezvládnou pohoda na jedné z místních pláží). Po skončení výletu volný večer s možností společné večeře.

Pico_do_Papagaio_-_Ilha_Grande_-nebo plaž

9. den po snídani v 9:30 se přesuneme do historického městečka Paraty. Po ubytování volný program u bazénu nebo na pláži ( možnost pronájmu stand padlle surf). Večer společně do historického centra Paraty a společná večeře.

10. den po snídani v 9:30 začne celodenní výlet lodí a návštěva místních ostrůvků. Večer společná večeře a procházka historickým centrem Paraty. Druhá možnost je navštívit místní laguny a zálivy.

paraty celodenni tour

11. den po snídani v 9:30 přesun do městečka Vassouras. Cestou se zastavíme na oběd v městečku LIDICE, které vzniklo na počest a jako památka českých Lidic. V roce 1996 navštívil brazilské Lidice Václav Havel. Ubytovaní a po té prohlídka Vassouras (místního kostelíka a památníku koloniální železnice). Večer volný program a možná společná večere v centru Vassouras.

Lidice-COLLAGE

12. den po snídani v 9:30 návštěva koloniální kávové farmy, přesun do horského města Petropolis. Po ubytování volný program a možná společná večeře.

20161027_100011-COLLAGE

13. den po snídani v 9:30 prohlídka letního sídla královské rodiny ( zámečku ), místní katedrála, muzea Santos Dumont (konstruktér prvního dvojplošníku) a muzea pivovaru Bohemia. Po té přesun do Rio de Janeira ubytování a poslední společný večer.

Petrópolis kolaž

14. den volný program do odletu, například na pláži Copacabana či Ipanema

15. den přílet do Prahy

V případě zájmu neváhejte kontaktovat přímo česky mluvící průvodce v Brazílii na naší adrese email: info@riopruvodci.cz, tel.: +55 21 97977 0112 používáme Whatsapp, nebo cestovní kancelář ČEZPROKA s.r.o., Bělehradská 858/23, 120 00 Praha tel.: +420 224 918 276, +420 606 730 541, + 420 606 702 770 email: kamila@cezproka.cz