21- ti denní poznávací zájezd Rio de Janeiro, ostrov Ilha Grande a vodopády Foz do Iguacu, přírodní park Pantanal, Amazonské město Manaus, Amazonský prales a Salvador a jeho pláže. Cena již od 114.990,-Kč

Poznávací zájezd Rio de Janeiro, ostrov Ilha Grande a vodopády Foz do Iguacu, přírodní park Pantanal, Amazonské město Manaus, Amazonský prales a Salvador a jeho pláže. Cena již od 114.990,-Kč

Česky mluvící průvodci v Brazílii pro Vás připravili několik zajímavých zájezdů, naše zájezdy již obsahují veškeré vstupné na atrakce, které jsou v zájezdu uvedeny a veškeré transfery, které jsou v zájezdu uvedeny, tedy klient si de facto bude platit jen jídlo a pití při svém pobytu  (snídaně jsou již také zahrnuty v ceně a také obědy a večeře v parku Pantanal a Amazonii dle programu) 

21-ti denní poznávací zájezd s českým průvodcem po celou dobu zájezdu

minimální počet osob : od 6 osob !!!


 

Nabízené termíny pro rok 2019 :     27.5.2019 – 16.6.2019  a 2.12.2019 – 22.12.2019

Chtěli by jste v jiném termínu ? je Vás 6 osob ? pokud ANO domluvte se s námi na Vám vyhovující termín !!!

Nabízený zájezd zahrnuje následující:

1) ubytování ve *** hotelích nebo pousadách se snídaní a internetem po celou dobu pobytu.

2) veškeré transfery ( klimatizovaným autem, minibusem, lodí, trajektem)

3) veškeré vstupné ( Ježíš,Cukrová Homole, musea, vyhlídky, atd.)

4) česky mluvící průvodce po celou dobu pobytu

5) letenka Praha – Rio de Janeiro – Praha , nebo Vídeň – Rio de Janeiro – Videň, letenka Rio de Janeiro-Foz do      Iguacu – Rio de Janeiro

Program zájezdu:

1. den odlet z České Republiky (Praha – Vídeň)

2. den přílet do destinace Rio de Janeiro, kde Vás bude čekat česky mluvící průvodce. Následný transfer do hotelu ve čtvrti Copacabana, po ubytování procházka po slavné pláži Copacabana a výstup na vyhlídku „Forte Duque de Caxiaspo té přejdeme 10 minutovou procházkou na rozhraní favely Babilonia a Chapeu Mangueira, kde se nachází česko-brazilsko-slovenská mozaika o rozloze větší než 150m2. Kousek od mozaiky posedíme v Bar do David (1.místo v celonárodní brazilské soutěži kuchyně zvané BOTECO) a ochutnáme místní speciality. Po občerstvení se vydáme zpět na hotel.

Babilonia Dugue de Caixas

3. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní výlet zahrnující, pláž Copacabana, pláž Ipanema, Avenida Niemeyer, prohlídka největší favely v Rio de Janeiro jménem Rocinha, několik vyhlídek v národním parku „National Tijuca“ jako je „Vista Chinesa“ či „Mesa do Imperador“, vodopád „Cascatinha Taunay“ v parku Floresta da Tijuca přezdívaného parkem jednodolarového muže. pohled na stadion Maracana, Ježíš na hoře Corcovado, Mirante dona Marta, bohémska čvrť Santa Teresa, Lapa, schody Jorge Selarona, čtvrť Urca a případně noční cukrovou Homoli. Po skončení tour volný večer, nebo možnost společné večeře na Copacabana.

Celodenni tour

4. den po snídani od 9:30 Vás čeká nejkrásnější pláž v Rio de Janeiro jménem Prainha. Za pláží je park, ze kterého se dá 20 minutovou procházkou dojít na vyhlídku. Pokud budete mít štěstí, lze vidět tukany či lenochody. Vedle pláže Prainha je oficiální nudistická pláž a odvážlivci ji mohou navštívit.

Po cestě na Prainha se můžeme podívat na největší olympijské centrum v Barra da Tijuca. Po náročném dni na plážích volný program na Copacabana nebo možnost společné večeře.

Prainha

5. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní tour v centru Ria de Janeira zahrnující návštěvu novodobé katedrály, muzea umění, muzea zítřka, paláce Tiradentes, některých kostelů a věhlasné koloniiální kavárny Colombo. Historickou tramvajkou po akvaduktu Lapa vyjedeme do bohémské čtvrti Santa Teresa, kde poobědváme a projdeme parkem das Ruinas, kde je další z mnoha úžasných vyhlídek na město. Návrat na hotel a po té volný večerní program s možností společné večere.

centrum celodenni tour

6. den po snídani v 9:30 odjezd směr tropický ráj ostrov Ilha Grande. Po ubytování na Ilha Grande v městečku Abrao, se vydáme na pláž jménem Praia Preta, prohlédneme si starý Lazaret a akvadukt. Malou procházkou cca 1h:30m deštným pralesem se osvěžíme na praia da Feiticeira zpědoplujeme lodním taxi. Následuje volný večer s možností společné večeře a procházka spojená s případnými nákupy suvenýru v hlavním městečku ostrova.

Ilha Grande 102

7. den po snídani v 9:30 odjezd na celodenní výlet lodí, kde nás čeká rybaření a to co si ulovíme to také ogrilujeme a sníme na našem škuneru. Připlujeme na 13tou nejkrásnější pláž světa jménem LOPEZ MENDES, Po skončení výletu volný večer s možností společné večeře.

Ilha Grande Escuna tour

8. den po snídani v 9:30 Vás čeká 6-ti hodinový výšlap (3,5hodiny tam a 2,5hodiny zpět) na horu Pico do Papagaio 980m nad mořem s úžasnou vyhlídkou na celý 192km2 velký ostrov. ( pro ty co to nezvládnou pohoda na jedné z místních pláží). Po skončení výletu přesun do Rio de Janeiro volný večer s možností společné večeře.

Pico_do_Papagaio_-_Ilha_Grande_-nebo plaž

9. den po snídani v 7:00 se přesuneme do  letecky do Foz do Iguacu. Po ubytování  prohlídka vodopadů z brazilské strany. Večer možná společná večeře.

FOZ DO IGUACU Brazilská strana

10. den po snídani v 8:30 se přesuneme na argentinskou stranu vodopádu a do užasného ptačího parku „Parque de Aves“, kde nalezneme pestrobarevné papoušky včetně Ara Azul u nás známý jako hiacintový nebo z animované pohádky Blue. Dále Tukany, nosály a spousty volně pobíhajích opiček. Po skončení prohlídky volno a možný výlet do centra Foz do Iguacu.

DSC_0707-COLLAGE argentinska strana foz

11. den po snídani v 9:00 se pojedeme na vodní přehradu ITAIPÚ.  Večer přesun do Cuiabá a po ubytování odpočinek na přírodní park Pantanal.ITAIPU KOLAZ

12. den po snídani v 9:00 se budeme přesouvat do parku Pantanal, po cestě k ubytování proběhne několik zastávek, kde bude možnost fotografovat místní floru a fuanu. Po příjezdu a ubytování v chatkách proběhne oběd a po obědě připraveným motorovým člunem pojedeme proplout místním safari až po západ slunce. Po projížďce motorovým člunem bude připravená večeře a po večeři noční Safari.

pantanal kolaz 1

13. den si musíme přivstat na východ slunce, takže naše tour začíná již v 5:00, po východu slunce se vrátíme na základnu na pořadnou snídaní a budeme pokračovat v prohlídce nádherného parku Pantanal ekoztezskou a to do oběda, po obědě se přesuneme opět do města Cuiabá a to rovnou na letiště směr Manaus.

Patanal Kolaz 2

14. den po snídani v 9:00 si prohlédneme město Manaus v celé jeho kráse.

MANAUS KOLAZ

15. den po snídani v 9:00 nám začíná výlet do Amazonky v celé její kráse a divokosti. Pojedeme mostem přes řeku Rio Negro až k pláži Açutuba. Od tud motorovým člunem do chaty v přírodní rezervaci Anavilhanas, kde po ubytování dostaneme cenné rady jak se chovat v Amazonii, tak aby jsme si to užili v pohodlí a pohodě. Po obědě si užijeme jízdu kánojí a uvidíme známé !Pirana!, dále uvidíme ostrovy Analvilhanas a zvířata, které zde žijí včetně všudy přítomných opic. Po té se vrátíme na základnu na malý odpočinek v houpacích sitích s výhledem na řeku Rio Negro a večeři. Po večeři se vydáme opět na kánojích, nyní do noci pozorovat kajmany a noční amazonskou přírodu. Při dobrém počasí  se můžete těšit na jízdu zpět do chatky s měsíčním světlem a hvězdami odrážejícími se v řece. Vychutnejte si spánek v džungli

AMAZONIA KOLAZ 1

16. den si opět musíme přivstat abychom si vychutnali amazonský východ slunce za zpěvu amazonského ptactva a pak šup na snídani, kde se posilníme na pěší výlet po amazonské džungli. Naučíme se základy domorodých dovedností jak číst džungli, poznáme rostlinu, kterou domorodci používají k ochraně před Jaguárem, komunikovat pomocí stromů a uvidíme dozajista spousty papoušků. Tato tour také zahrnuje možnost zaplavat si v malém vodopádu před cestou zpět na oběd. Po obědě se vydáme do domorodé indiánské vesnice, kde uvidíme jejich tradiční rituály, tance a oblečení. Po návštěvě si můžeme zaplavat s růžovými delfiny v Rio Negro a pak už jen na večeři, která bude ve formě barbecue nad břehem řeky Rio Negro s krásným výhledem a zvukem džungle můžeme s Caipirinou nebo pivem vstřebávat zážitky a připravit se na poslední spánek v amazonské džungli.

AMAZONIA KOLAZ 2

17. den po snídani si můžeme do oběda vyzkoušet kánoje domorodých indiánů, nebo odpočívat v síti… po obědě pojedeme zpět do Manaus na letiště a přesuneme se do Salvadoru.

18. den po snídani v 9:00  odpočinek na Praia do Forte v Salvador Baiha, Přesun asi 2 hodiny autobusem

SALVADOR KOLAZ

19. den po snídani v 9:00 prohlídka města Salvador a přesun do Rio de Janeiro

20. den odpočinek na plaži Copacabana, či Ipanema do odletu směr Evropa

21. den přílet Praha nebo Vídeň

V případě zájmu neváhejte kontaktovat přímo česky mluvící průvodce v Brazílii na naší adrese email: info@riopruvodci.cz, tel.: +55 21 97977 0112 používáme Whatsapp, nebo cestovní kancelář ČEZPROKA s.r.o., Bělehradská 858/23, 120 00 Praha tel.: +420 224 918 276, +420 606 730 541, + 420 606 702 770 email: kamila@cezproka.cz