10-ti denní poznávací zájezd do Rio de Janeira a vodopády Foz do Iguacu již od 51.990,-Kč

Poznávací zájezd do Rio de Janeira a vodopády Foz do Iguacu  již od 51.990,-Kč

Česky mluvící průvodci v Brazílii pro Vás připravili několik zajímavých zájezdů, naše zájezdy již obsahují veškeré vstupné na atrakce, které jsou v zájezdu uvedeny a veškeré transfery, které jsou v zájezdu uvedeny, tedy klient si de facto bude platit jen jídlo a pití při svém pobytu  (snídaně jsou již také zahrnuty v ceně) 

10-ti denní poznávací zájezd s českým průvodcem po celou dobu zájezdu

minimální počet osob : od 6 osob!!! 


 

Nabízené termíny pro rok 2019 :     18.6.2019 -27.6.2019 a 29.8.2019 – 7.9.2019

Chtěli by jste v jiném termínu ? je Vás 6 osob ? pokud ANO domluvte se s námi na Vám vyhovující termín !!!

 Nabízený zájezd zahrnuje následující:

1) ubytování ve *** hotelích nebo pousadách se snídaní a internetem po celou dobu pobytu.

2) veškeré transfery ( klimatizovaným autem, minibusem, lodí, trajektem)

3) veškeré vstupné ( Ježíš,Cukrová Homole, musea, vyhlídky, atd.)

4) česky mluvící průvodce po celou dobu pobytu

5) letenka Praha – Rio de Janeiro – Praha , nebo Vídeň – Rio de Janeiro – Videň

Program zájezdu:

1. den odlet z České Republiky (Prahy)

2. den přílet do destinace Rio de Janeiro, kde Vás bude čekat česky mluvící průvodce. Následný transfer do hotelu ve čtvrti Copacabana, po ubytování procházka po slavné pláži Copacabana a výstup na vyhlídku „Forte Duque de Caxias“, po té přejdeme 10 minutovou procházkou na rozhraní favely Babilonia a Chapeu Mangueira, kde se nachází česko-brazilsko-slovenská mozaika o rozloze větší než 150m2. Kousek od mozaiky posedíme v Bar do David (1.místo v celonárodní brazilské soutěži kuchyně zvané BOTECO) a ochutnáme místní speciality. Po občerstvení se vydáme zpět na hotel.

Babilonia Dugue de Caixas

3. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní výlet zahrnující, pláž Copacabana, pláž Ipanema, Avenida Niemeyer, prohlídka největší favely v Rio de Janeiro jménem Rocinha, několik vyhlídek v národním parku „National Tijuca“ jako je „Vista Chinesa“ či „Mesa do Imperador“, vodopád „Cascatinha Taunay“ v parku Floresta da Tijuca přezdívaného parkem jednodolarového muže. pohled na stadion Maracana, Ježíš na hoře Corcovado, Mirante dona Marta, bohémska čvrť Santa Teresa, Lapa, schody Jorge Selarona, čtvrť Urca a případně noční cukrovou Homoli. Po skončení tour volný večer, nebo možnost společné večeře na Copacabana.

Celodenni tour

4. den po snídani od 9:30 Vás čeká nejkrásnější pláž v Rio de Janeiro jménem Prainha. Za pláží je park, ze kterého se dá 20 minutovou procházkou dojít na vyhlídku. Pokud budete mít štěstí, lze vidět tukany či lenochody. Vedle pláže Prainha je oficiální nudistická pláž a odvážlivci ji mohou navštívit.

Po cestě na Prainha se můžeme podívat na největší olympijské centrum v Barra da Tijuca. Po náročném dni na plážích volný program na Copacabana nebo možnost společné večeře.

Prainha

5. den po snídani od 9:30 Vás čeká celodenní tour v centru Ria de Janeira zahrnující návštěvu novodobé katedrály, muzea umění, muzea zítřka, paláce Tiradentes, některých kostelů a věhlasné koloniální kavárny Colombo. Historickou tramvajkou po akvaduktu Lapa vyjedeme do bohémské čtvrti Santa Teresa, kde poobědváme a projdeme parkem das Ruinas, kde je další z mnoha úžasných vyhlídek na město. Návrat do hotelu a možná společná večeře.

centrum celodenni tour

6. den po snídani v ranních hodinách  se přesuneme do  letecky do Foz do Iguacu. Po ubytování  prohlídka vodopadů z brazilské strany. Večer možná společná večeře.

FOZ DO IGUACU Brazilská strana

7. den po snídani v 8:30 se přesuneme na argentinskou stranu vodopádu a po prohlídce se podíváme do úžasného ptačího parku „Parque de Aves“, kde nalezneme pestrobarevné papoušky včetně Ara Azul u nás známý jako hiacintový nebo z animované pohádky Blue. Dále Tukany, nosály a spousty volně pobíhajích opiček. Po skončení prohlídky volno a možný výlet do centra Foz do Iguacu.

DSC_0707-COLLAGE argentinska strana foz

parque de AVES

8. den po snídani v 9:00 den po snídani v 9:00 se pojedeme na vodní přehradu ITAIPÚ a přesun do Rio de Janeira

ITAIPU KOLAZ

9. den po snídaní se rozloučíme s plážemi Rio de Janeira, můžeme navštívit poslední obchůdky se suvenýry, nebo si udělat 30 minutový vyhlídkový let vrtulníkem nad Rio de Janeiro(není kalkulován v cenně zájezdu).

Transfer na letiště a odlet do Evropy

10. den přílet do Prahy či Vídně.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat přímo česky mluvící průvodce v Brazílii na naší adrese email: info@riopruvodci.cz, tel.: +55 21 97977 0112 používáme Whatsapp, nebo cestovní kancelář ČEZPROKA s.r.o., Bělehradská 858/23, 120 00 Praha tel.: +420 224 918 276, +420 606 730 541, + 420 606 702 770 email: kamila@cezproka.cz