14-ti denní poznávací zájezd do Rio de Janeira, Manaus, Amazonie a Salvador a pláže Bahia již od 69.990,-Kč

Poznávací zájezd do Rio de Janeira, Manaus, Amazonie a Salvador a pláže Bahia již od 69.990,-Kč

Česky mluvící průvodci v Brazílii pro Vás připravili několik zajímavých zájezdů, naše zájezdy již obsahují veškeré vstupné na atrakce, které jsou v zájezdu uvedeny a veškeré transfery, které jsou v zájezdu uvedeny, tedy klient si de facto bude platit jen jídlo a pití při svém pobytu  (snídaně jsou již také zahrnuty v ceně) 

14-ti denní poznávací zájezd s českým průvodcem po celou dobu zájezdu

minimální počet osob : od 6 osob !!!


 

Nabízené termíny pro rok 2019 :     18.3.2019 -31.3.2019 a 17.10.2019 – 30.10.2019

Chtěli by jste v jiném termínu ? je Vás 6 osob ? pokud ANO domluvte se s námi na Vám vyhovující termín !!!

Nabízený zájezd zahrnuje následující:

1) ubytování ve *** hotelích nebo pousadách se snídaní a internetem po celou dobu pobytu.

2) veškeré transfery ( klimatizovaným autem, minibusem, lodí, trajektem)

3) veškeré vstupné ( Ježíš,Cukrová Homole, musea, vyhlídky, atd.)

4) česky mluvící průvodce po celou dobu pobytu

5) letenka Praha – Rio de Janeiro – Praha , nebo Vídeň – Rio de Janeiro – Videň

Program zájezdu:

1. den odlet z České Republiky (Prahy)

2. den přílet do destinace Rio de Janeiro, kde Vás bude čekat česky mluvící průvodce. Následný transfer do hotelu ve čtvrti Copacabana, po ubytování procházka po slavné pláži Copacabana a výstup na vyhlídku „Forte Duque de Caxias“, po té přejdeme 10 minutovou procházkou na rozhraní favely Babilonia a Chapeu Mangueira, kde se nachází česko-brazilsko-slovenská mozaika o rozloze větší než 150m2. Kousek od mozaiky posedíme v Bar do David (1.místo v celonárodní brazilské soutěži kuchyně zvané BOTECO) a ochutnáme místní speciality. Po občerstvení se vydáme zpět na hotel.

Babilonia Dugue de Caixas

3. den po snídani od 9:00 Vás čeká celodenní výlet zahrnující, pláž Copacabana, pláž Ipanema, Avenida Niemeyer, prohlídka největší favely v Rio de Janeiro jménem Rocinha, několik vyhlídek v národním parku „National Tijuca“ jako je „Vista Chinesa“ či „Mesa do Imperador“, vodopád „Cascatinha Taunay“ v parku Floresta da Tijuca přezdívaného parkem jednodolarového muže. pohled na stadion Maracana, Ježíš na hoře Corcovado, Mirante dona Marta, bohémska čvrť Santa Teresa, Lapa, schody Jorge Selarona, čtvrť Urca a případně noční cukrovou Homoli. Po skončení tour volný večer, nebo možnost společné večeře na Copacabana.

Celodenni tour

4. den po snídani od 9:00 Vás čeká nejkrásnější pláž v Rio de Janeiro jménem Prainha. Za pláží je park, ze kterého se dá 20 minutovou procházkou dojít na vyhlídku. Pokud budete mít štěstí, lze vidět tukany či lenochody. Vedle pláže Prainha je oficiální nudistická pláž a odvážlivci ji mohou navštívit.

Po cestě na Prainha se můžeme podívat na největší olympijské centrum v Barra da Tijuca. Po náročném dni na plážích volný program na Copacabana nebo možnost společné večeře.

Prainha

5. den po snídani od 9:00 Vás čeká celodenní tour v centru Ria de Janeira zahrnující návštěvu novodobé katedrály, muzea umění, muzea zítřka, paláce Tiradentes, některých kostelů a věhlasné koloniální kavárny Colombo. Historickou tramvajkou po akvaduktu Lapa vyjedeme do bohémské čtvrti Santa Teresa, kde poobědváme a projdeme parkem das Ruinas, kde je další z mnoha úžasných vyhlídek na město. Návrat na hotel a po té transfer na letiště a přesun do města Manaus.

centrum celodenni tour

6. den po snídani si prohlédneme město Manaus v celé jeho kráse. Město Manaus je přezdívané Paříš jižní ameriky. Nádherné a honosné divadlo zdobené zlatem z dob kdy se dobýval kaučuk z Amazonie a vyvážel do evropy.

MANAUS KOLAZ

7. den po snídani v 9:00 nám začíná výlet do Amazonky v celé její kráse a divokosti. Pojedeme mostem přes řeku Rio Negro až k pláži Açutuba. Od tud motorovým člunem do chaty v přírodní rezervaci Anavilhanas, kde po ubytování dostaneme cenné rady jak se chovat v Amazonii, tak aby jsme si to užili v pohodlí a pohodě. Po obědě si užijeme jízdu kánojí a uvidíme známé !Pirana!, dále uvidíme ostrovy Analvilhanas a zvířata, které zde žijí včetně všudy přítomných opic. Po té se vrátíme na základnu na malý odpočinek v houpacích sitích s výhledem na řeku Rio Negro a večeři. Po večeři se vydáme opět na kánojích, nyní do noci pozorovat kajmany a noční amazonskou přírodu. Při dobrém počasí  se můžete těšit na jízdu zpět do chatky s měsíčním světlem a hvězdami odrážejícími se v řece. Vychutnejte si spánek v džungli

AMAZONIA KOLAZ 1

8. den po snídani posilněni na pěší výlet po amazonské džungli. Naučíme se základy domorodých dovedností jak číst džungli, poznáme rostlinu, kterou domorodci používají k ochraně před Jaguárem, komunikovat pomocí stromů a uvidíme dozajista spousty papoušků. Tato tour také zahrnuje možnost zaplavat si v malém vodopádu před cestou zpět na oběd. Po obědě projížďka na kanoích v malých kanálech(Igarapés), nebo zaplavených oblastech (Igapós). Večeře a relaxace za zvůku džungle s Caipirinha nebo pivem.

9. den si opět musíme přivstat abychom si vychutnali amazonský východ slunce za zpěvu amazonského ptactva a pak šup na snídani, po snídani se vydáme do domorodé indiánské vesnice, kde uvidíme jejich tradiční rituály, tance a oblečení. Po návštěvě  si dáme oběd v chatkách a připravíme se na kempování v džungli. Místní průvodce nám vysvětlí vše co je zapotřebí k přežití v džungli, aniž bychom ji ničili. Za zpěvu papoušků a místního ptactva budeme nasávat atmosféru džungle a pozorovat bezpečně faunu a floru tropického deštného pralesa. Noc strávíme v džungli.

AMAZONIA KOLAZ 2

10. den budeme mít snídani v džungli vrátíme se do chatek a po té si zaplaveme ve vodách Rio Negro a když se poštěstí budou nás doprovázet sladkovodní růžoví delfíni. Po obědě se budeme vracet zpět do Manaus a poletíme směr Salvador.

11. den po snídani v 9:00  odpočinek na Praia do Forte v Salvador Baiha, Přesun asi 2 hodiny autobusem

SALVADOR KOLAZ

12. den po snídani v 9:00 prohlídka města Salvador a přesun do Rio de Janeiro

13. den odpočinek na plaži Copacabana, či Ipanema do odletu směr Evropa

14.  den přílet doPrahy či Vídně.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat přímo česky mluvící průvodce v Brazílii na naší adrese email: info@riopruvodci.cz, tel.: +55 21 97977 0112 používáme Whatsapp, nebo cestovní kancelář ČEZPROKA s.r.o., Bělehradská 858/23, 120 00 Praha tel.: +420 224 918 276, +420 606 730 541, + 420 606 702 770 email: kamila@cezproka.cz